Adres

Yasar Güneş apt , Paşacik mah.7, Atatürk Blv. D: 46/B, 68100 Aksaray

Vizyonumuz

Teknolojik anlamda baş döndürücü bir hıza erişen günümüz dünyası; bilgiye , tekniğe ve teknolojiye hükmeden kişi ve kurumların yönetimine doğru hızla yol almaktadır.Globalleşerek adeta küçük bir köy haline gelen dünyada ufak bir teknolojik gelişme dahi gözden kaçırılmamaktadır. Ülkemizdeki asansör sektörü de alışılagelmiş,sıradanlaşmış,eskiyerek köhnemiş yöntem,teknik ve teknolojilerle vakit kaybetmemelidir.İşte biz ERDEM ASANSÖR olarak bu sektörün üzerindeki durağanlığa, paslanmaya,yerinde saymaya "DUR" deme hedefindeyiz.

Misyonumuz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firma olarak birinci önceliğimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.Firmamızla tanışıp da memnun olarak ayrılmayan bir tek müşterimiz dahil olmasın diye var gücümüzle gayret ederiz.

ÖNCE HİZMET

İnsanlığa hizmet etmenin kutsiyetini bilir ve ona göre hareket ederiz.İnsanlarımıza ve toplumumuza hizmet etmenin faydalı olmanın hazzını yaşamak için samimi bir şekilde çaba sarf ederiz.

YÜKSEK İŞ AHLAKI

Milli-manevi değerlerine bağlı, evrensel değerleri özümsemiş personelimizle ; hayatın her safhasında olduğu gibi iş ahlakı hususunda da hassasiyet göstermeyi kendimize temel prensip kabul ederiz.

GÜVEN

Erdem Asansör olarak dost ve müşterilerimizle karşılıklı 'güven' düsturunu benimseriz. "Güven yoksa dostluk ta ticaret de olmaz" kaidesiyle hareket ederiz.Net sözler veririz,şeffaf oluruz. Sözümüzü yerine getirmeden rahat etmeyiz.Dürüstlükle anılmayı hedef ediniriz.

DOST KAZANMAK

Erdem Asansör olarak iş yaptığımız herkesi öncelikle dost olarak görürüz.Kazanılacak her bir dostu firmamızın en büyük kazancı olarak kabul ederiz.

SIFIR HATA

Yaptığımız bütün işlerde uluslararası standartlara uygun olarak hareket eder ve doğabilecek en ufak bir aksaklığa dahi imkan vermemeye çalışırız.Çünkü insan hayatının her şeyden önemli olduğunun tam olarak bilincindeyiz.

DÜŞÜK KAZANÇ YÜKSEK KALİTE

Başlıca prensiplerimizden biriside kaliteden ödün vermemektir.Para kazanmak temel hedefimiz olmadığı için hiç düşünmeden kaliteyi kazancımıza tercih ederiz.

ZAMAN

İşimizi geciktirmeden zamanında bitirmenin önemini biliriz ve bu amaçla çalışırız.Unutulmamalıdır ki zamanında yapılmayan bir iş müşterilerimizden daha çok bizi rahatsız eder.

GÜLER YÜZ

Her ne şart altında olursa olsun güler yüzlü davranmaktan keyif alır,tebessümü yüzümüzden eksik etmeyiz. Erdem Asansör ismi duyulduğunda tebessümle hatırlanmayı gaye ediniriz.

GELİŞİM-DEĞİŞİM

İşimizle alakalı dünyadaki bütün gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip eder en son teknik ve teknolojiyi kullanmaya özen gösteririz.Gelebilecek yapıcı eleştirileri değerlendirir,onlardan ders çıkarır ve onları firmamızın daia gelişebilmesi için birebir fırsat olarak görürüz.